Perspectiva Solutions Sp. z o.o.

Naszym klientom dostarczamy usługi produkcji kontraktowej najwyższej jakości. Dzięki temu cieszymy się opinią sprawdzonego i niezawodnego producenta urządzeń elektronicznych, fotoniki i wiązek kablowych. 

Posiadamy szerokie doświadczenie w produkcji różnego rodzaju urządzeń oraz wiązek kablowych dla standardowych oraz bardzo wymagających aplikacji.

Jednym z obszarów naszej działalności jest wspieranie projektów już od najwcześniejszych etapów ich realizacji. Pracujemy z firmami o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz ze start-up’ami. Pomagamy w zarządzaniu projektami w fazie B+R, jak i na późniejszym etapie w rutynowej produkcji. Nasze wsparcie z zakresu inżynierii produkcji już na poziomie projektowania pozwala na optymalny wybór metod wytwarzania produktów.

Firma  Perspectiva Solutions jest także dystrybutorem złączy elektronicznych stosowanych w różnorodnych gałęziach przemysłu, ze szczególnym uwzględnieniem zastosowań specjalnych, min. w przemyśle obronnym, lotniczym, wydobywczym , chemicznym, motoryzacyjnym i farmaceutycznym. 

Zapraszamy do współpracy!

Dane kontaktowe:

ul. Sitaniec 478
22-400 Zamość
info@perspectivasolutions.com
tel. +48 730 709 490
perspectivasolutions.com